FAKTURAČNÍ ADRESA

Do Struh 207,

250 70 Odolena Voda

TELEFON

+420 722 200 187

PRACOVNÍ DOBA

Po-Pá 7:30 – 17:00

REWELD s.r.o.

Naše společnost působí od roku 2017 pod názvem REWELD s.r.o. . Ze začátku společnost tvrdě a pečlivě pracovala v potravinářském průmyslu, a to od roku 2009. Následně se otevřely další možnosti, a to spolupráce s firmou ČKD Howden Compressors s.r.o, u které jsme dostali možnost ukázat, že i malá firma může odvést profesionální práci ve svém oboru. Postupovali jsme krok za krokem pro dosažení našeho cíle – vytvořeni týmu profesionálních pracovníků, kteří  milují svoji práci a odvádějí kvalitní práci pro naše zákazníky. Naše cesta teprve začíná a my se těšíme na další zakázky, u kterých se setkáme s něčím novým. To nás povzbudí se nezastavovat  a pracovat pod heslem: VŠECHNO DĚLÁME NEJLÉPE!

Od roku 2017 – 2023 jsme se posunuly mílovými kroky. Naší usilovnou prací a vytrvalostí a profesionalitou. V našem profilu nyní pracujeme s nejmodernějším vybavením poloautomatický svařovací techniky značky Migatronic a montážního nářadí značky Hilti. Také disponujeme plně vybavenou montážní výrobní halou kde disponujeme stroji aké sú Soustruhy , dělícími pilami značky Pilous.

V tomto roce 2024 máme před sebou velkolepé vize které hodláme naplnit k nejlepší spokojenosti Vás všech. Děkujme a předem se těšíme na společnou spolupráci

S pozdravem tím společnosti REWELD s.r.o.

NAŠI PARTNEŘI

Poskytujeme kvalitní služby všem našim zákazníkům!