O NÁS

OD ROKU 2017 – 4 LETY VYNIKAJÍCÍ PRÁCE

Naše společnost působí od roku 2016 pod názvem WEld-repairs s.r.o . Ze začátku společnost tvrdě a pečlivě pracovala v potravinářském průmyslu, a to od roku 2009. Následně se otevřely další možnosti, a to spolupráce s firmou ČKD Howden Compressors s.r.o, u které jsme dostali možnost ukázat, že i malá firma může odvést profesionální práci ve svém oboru. Postupovali jsme krok za krokem pro dosažení našeho cíle – vytvořeni týmu profesionálních pracovníků, kteří  milují svoji práci a odvádějí kvalitní práci pro naše zákazníky. Naše cesta teprve začíná a my se těšíme na další zakázky, u kterých se setkáme s něčím novým. To nás povzbudí se nezastavovat  a pracovat pod heslem: VŠECHNO DĚLÁME NEJLÉPE !

Naším cílem je provádět odborné práce pro našeho zákazníka, splnit veškeré požadavky v minimálně krátkých termínech. Výsledkem bude Vaše spokojenost a následně dlouhodobá spolupráce.

Svářečské, zámečnické a opravárenské práce provádíme v širokém spektru výrobků různých druhů materiálů – zejména stavebních ocelových konstrukcí, plotů, laviček, zábradlí, mříží do oken, vrat, vratových dílů, pojízdných bran, kovových schůdků, regálů, poliček, stojanů, litinových roštů a rámů, prasklých kovových krytů a mnoho dalších. Veškeré opravy, které vyžadují  zámečnickou profesi, provádíme na dílně případně v terénu dle představ, přání a možností zákazníků.

Při provádění svařovacích prací používáme profesionální svařovací stroje od firem: Migatronic, Fronius a Everlast, které zaručuji kvalitu a správné provádění požadovaných úkolů.

Naší prioritou je rozšíření našich možností , zejména navázaní spolupráce se zahraničními firmami, kterým představíme naše možnosti. Do budoucna plánujeme otevřeni dalších poboček, a zavádění automatizovaného procesu provádění svařování tlakových nádob, tlakového potrubí a dalších výrobků, do kterých nemusí být zapojena fyzická síla.Tím získáme nové zkušenosti a možnost ukázat všechno co umíme.

Tím společnosti WEld-repairs s.r.o. 2021

Poskytujeme kvalitní služby všem našim zákazníkům!